Strai Kjøkken Kristiansand AS

I 90 år har vi designet og produsert kvalitetskjøkken i Kristiansand. Og siden litt av sjela vår ligger igjen i hvert eneste kjøkken, har vi opplevd mye sammen: Nye lidenskaper og gode samtaler. Latterkrampe og enorme oppvasker. Tøffe dager og gode klemmer. Nådd små og store mål. Fiskeboller og frierier. Tusen takk for at vi får være din kjøkkenleverandør. STRAI KJØKKEN - Hverdagsmagi siden 1929.


Kontakt

Strai Kjøkken Kristiansand AS

Avenyen 32
4636 Kristiansand S
47 45 20 00 kristiansand@strai.no

Åpningstider

Mandag - torsdag 10:00 - 19:00
Fredag 10:00 - 16:00
Lørdag 10:00 - 16:00

Strai kjøkken Kristiansand

Visste du at Norges største og flotteste kjøkkenbutikk holder til i Sørlandsparken? Her finner du massevis av inspirasjon til farger, designvalg og smarte løsninger. Vårt engasjerte team av kjøkkendesignere står klare til å hjelpe deg med å oppfylle din kjøkkendrøm

Bestill tegnetime

Monica Lohnås Roland

Daglig leder 47 45 20 10 monica@strai.no

Andre Berg

Salgssjef 47 45 20 05 andre.berg@strai.no

Tor Erling Tobiassen

Prosjektsjef 47 48 80 12 toa@strai.no

Solveig Kjærgaard

Prosjektkonsulent 47 45 20 04 solveig@strai.no

Jorunn Rysstad

Prosjektleder 47 48 80 52 jorunn@strai.no

Christina Topstad

Prosjektleder 48 60 25 14 christina.topstad@strai.no

Leif Inge Skov-Skov

Prosjektsupport 47 48 80 53 liss@strai.no

Andreas Tønnesen Rasmussen

Prosjektkoordinator 99 33 76 23 andreas@strai.no

Inger Marie Iglebæk

Prosjektkonsulent 47 48 80 14 imi@strai.no

Siri Remme

Salgskonsulent 47 45 20 07 siri@strai.no

Anette Erichsen Vetrhus

Salgskonsulent 47 45 20 14 anette.vetrhus@strai.no

Linn Cecilie Moen

Salgskonsulent 94 02 63 24 linn.cecilie@strai.no

Stian Rene Tønseth

Salgskonsulent 47 45 20 09 stian.tonseth@strai.no

Mia Koskela

Salgskonsulent 94 02 63 25 mia@strai.no

Sonja Kråkeland

Salgskonsulent 47 45 20 02 sonja@strai.no

Anja Bjønnum Skaiaa

Salgskonsulent 94 02 63 29 anja@strai.no

Marie Bergflødt

Salgskonsulent 47 45 20 03 marie.bergflodt@strai.no

Kevin Evensen

Salgskonsulent 47 45 20 08 kevin@strai.no

Liz Sliper

Salgskonsulent 93 02 60 26 liz.sliper@strai.no

Karoline Hetland Foss

Salgskonsulent 95 86 42 54 karoline@strai.no

Margrethe Aamodt

Salgskonsulent 99 41 26 10 margrethe.aamodt@strai.no

Rebecca Michaelsen

Salgskonsulent 47 64 11 43 rebecca@strai.no

Kristin Skarpeid

Kundemottak 47 45 20 00 kristin@strai.no

Kitty Bjorvand

Kundemottak 47 45 20 00 kitty@strai.no

Lisbeth Syvertsen

Kundemottak 47 45 20 00 lisbeth@strai.no

Geir Roland

Tilrettelegger 47 45 20 12 geir@strai.no

Roald Omestad

Servicemontør 90 63 12 55 roald@strai.no
Info & personvern Vi bruker informasjonskapsler for å gjøre opplevelsen på siden så god som mulig. Ved å klikke på «Aksepter», samtykker du i bruken av slike teknologier. Mer info